avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1433 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... desfiintare pfa
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

desfiintare pfa

as dorii si eu sa inghid pfa-ul,infiintat in 2009 si as dorii sa stiu exact unde trebuie sa ma duc si daca cumva primesc vreun control pentru acte.sunt cu norma de venit si in afara de raportul zilnic nu am alte registre (registru de incasari si plati).multumesc.
Cel mai recent răspuns: MARGARETA STANCIU , Avocat 11:59, 5 Aprilie 2010

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contabilitate pas cu pas a unei if izabela 67 izabela 67 Bună ziua Vă rog să-mi explicati pas cu pas,cum se face contabilitatea unei IF,mai precis un bar. (vezi toată discuția)
Pasi pentru infiintarea unui pfa Kosmo Kosmo Buna ziua, Tocmai ieri am primit CUI-ul in cazul unui PFA si stampilele. As vrea mai intai sa prezint cum am infiintat PFA-ul si cat timp mi-a luat ( pentru ... (vezi toată discuția)
Deschidere magazin laurentiucostel79 laurentiucostel79 in primul rand LA MULTI ANI,acum as dori sa intreb daca pot deschide pe PFA un magazin de vanzare produse de curatenie,ce acte ar trebui sa intocmesc dupa ce ... (vezi toată discuția)