Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... desfiintare pfa
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

desfiintare pfa

as dorii si eu sa inghid pfa-ul,infiintat in 2009 si as dorii sa stiu exact unde trebuie sa ma duc si daca cumva primesc vreun control pentru acte.sunt cu norma de venit si in afara de raportul zilnic nu am alte registre (registru de incasari si plati).multumesc.