Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Balanta negativa paypal
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Balanta negativa paypal

am o problema cu paypal
am balanta negativa de - 350 euro in urma unui refund cerut de cumparator.
problema e daca as vrea sa returnez banii trebuie sa dau in plus cu vreo 20 euro comisionul lor.
datele din cont sunt reale
ce ar putea paypal sa-mi faca in cazul in care nu returnez banii?
Va multumesc !
.....
Dg_Marian, utilizator
ce modalitati exista pentru a putea returna aceasta suma?
Cei de la paypal insista sa folosesc un ordin de plata.
am intrebat la posta si la banca dar au zis ca nu fac asa ceva catre o casuta postala din SUA.
va multumesc !
De ce nu incarcati contul paypal cu suma necesara, efectuind ulterior plata?
nucu$, utilizator
nu imi dau voie sa fac acest lucru cei de la paypal.
mi-au blocat contul.
"We regret to inform you that this account has been locked. Please contact our Account Review Department at appeal@paypal.com."
nu pot nici sa ma loghez.
Am vorbit cu ei de nenumarate ori cerandule sa-mi trimita un cont bancar romanesc in care sa le virez banii.
Cei de la alertpay si moneybookers au cont bancar romanesc.
Cei de la paypal au refuzat acest lucru trimitandumi mereu sa le trimit prin ordin de plata.
Paypal are destule critici.Poate gasiti raspunsuri aici:
[ link extern ] /