avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 814 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Balanta negativa paypal
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Balanta negativa paypal

am o problema cu paypal
am balanta negativa de - 350 euro in urma unui refund cerut de cumparator.
problema e daca as vrea sa returnez banii trebuie sa dau in plus cu vreo 20 euro comisionul lor.
datele din cont sunt reale
ce ar putea paypal sa-mi faca in cazul in care nu returnez banii?
Va multumesc !
Cel mai recent răspuns: nucu$ , utilizator 22:47, 2 Noiembrie 2010
.....
Ultima modificare: Sâmbătă, 10 Aprilie 2010
Dg_Marian, utilizator
ce modalitati exista pentru a putea returna aceasta suma?
Cei de la paypal insista sa folosesc un ordin de plata.
am intrebat la posta si la banca dar au zis ca nu fac asa ceva catre o casuta postala din SUA.
va multumesc !
De ce nu incarcati contul paypal cu suma necesara, efectuind ulterior plata?
Ultima modificare: Luni, 1 Noiembrie 2010
nucu$, utilizator
nu imi dau voie sa fac acest lucru cei de la paypal.
mi-au blocat contul.
"We regret to inform you that this account has been locked. Please contact our Account Review Department at appeal@paypal.com."
nu pot nici sa ma loghez.
Am vorbit cu ei de nenumarate ori cerandule sa-mi trimita un cont bancar romanesc in care sa le virez banii.
Cei de la alertpay si moneybookers au cont bancar romanesc.
Cei de la paypal au refuzat acest lucru trimitandumi mereu sa le trimit prin ordin de plata.
Paypal are destule critici.Poate gasiti raspunsuri aici:
[ link extern ] /
[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Recuperator datorii ContSters297561 ContSters297561 Am o intrebare legata de o creanta vanduta de cei de la paypal catre o firma romaneasca de recuperari. In anul 2010 cei de la paypal au facut chargeback la o ... (vezi toată discuția)
Am cumpărat marfă din china dar coletul a avut adresa de livrare incorectă și a fost returnat. ce post să fac, pentru că nu vor să-mi restituie banii? maria mina maria mina Buna seara, am trimis pe data de 23.10.2017 suma de 1815$ spre o firma din china ( cu care am mai colaborat) iar coletul care a ajuns avea detalii incorecte ... (vezi toată discuția)
Cont de paypal Farama Silviu Farama Silviu Bună ziua, dețin o societate comerciala cu obiect de activitate caen 5520 cazare de scurtă durată. Am clienți din toată lumea și mi se cere tot mai des ... (vezi toată discuția)