Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Examen pentru dobandirea calitatii de practician in ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Examen pentru dobandirea calitatii de practician in insolventa mai 2010

Buna ziua!,
Hristos a Inviat!
Pe 22 mai 2010 ,se organizeaza examenul pentru dobandirea calitatii de practician in insolventa ,ma intereseaza setul de intrebari puse la dispozitie de unipir pentru examenul din 2009,au fost scoase de pe site deoarece vor sa le publice pe cele din 2010 ,dar probabil va mai dura ceva timp.Daca le are cineva rog sa mi le trimita dar sa ma atentioneze mai intai ca sa pot da adresa de e-mail.Multumesc.
sunt deja pe site.
Da, dar raspunsurile sunt doar la management.
Aveti raspunsurile pentru celelalte?
Buna ziua, are cineva raspunsurile pt grilele de anul trecut pt examen?Multumesc