Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Prime de vacanta acordate prin instante
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Prime de vacanta acordate prin instante

Daca pentru primele de vacanta din anii anteriori care au fost acordate în anul curent pe baza de hotarâri judecatoresti se datoreaza contributii si care anume.Oricum as dori si reglementarea ligala.Va multumesc anticipat.X
se datoreaza impozit