avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 628 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... in ce conditii
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

in ce conditii

odata depus dosarul cu ordonanata presedentiala si revocationala dar si desfacerea casatoriei din vina sotului meu pt abandon si lipsa lui la intretinerea lui filip cum pot eu sa aflu date ale dosarului de pe portalul trib buc sect 2 la obiectul cauzei ce trec ca dupa nume nu gaseste nimic
dupa nr de dosar sau dupa obiectul dosarului care este scris si pe citatie ,dar cel mai usor este dupa nr de dosar
cum pot eu sa aflu date ale dosarului de pe portalul trib buc sect 2 la obiectul cauzei ce trec ca dupa nume nu gaseste nimic

Cea mai simpla metoda este cautarea dupa numarul dosarului.
Succes!
Dupa nr. de dosar sau dupa numele oricareia dintre parti (care trebuie scris corect, ca in actiune) dar cautarea dv. nu a dat rezultate deoarece divortul se judeca la Judecatorie si nu la Tribunal...
Obiectul cauzei este "divort". ;)
treceti la obiectul cauzei "divort cc" adica divort cu copii si da asa cum a observat cora2006 incercati la judecatoria sect 2
doberv a scris:

treceti la obiectul cauzei "divort cc" adica divort cu copii si da asa cum a observat cora2006 incercati la judecatoria sect 2


Exact, dosarul este la judecatorie.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Dosarul nu apare pe portal Steff101 Steff101 Astazi am avut termenul de divort la judecatorie/tribunal. Inca de cand s-a initiat procesul in luna mai, nu am putut gasi dosarul pe portal. Am incercat ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! va rog sa ma ajutati cu info legate de o procedura ... Vlad_Iasi Vlad_Iasi Buna ziua! Va rog sa ma ajutati cu info legate de o procedura de divort prin Judecatorie: 1) Cand primeste numar un dosar de divort? 2) Pot fi gasite ... (vezi toată discuția)
Judecator la judecatorie presedinte complet la tribunal? natyca natyca Buna ziua Va rog mult explicati-mi si mie...incerc sa inteleg daca este legal ca un judecator de la Judecatorie sa aiba calitatea de presedinte de complet ... (vezi toată discuția)