Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale contract de asociere in participatiune
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

contract de asociere in participatiune

un contract de asociere in participatiune se inregistreaza la fisc?xare sunt etapele pe care le parcurg dupa semnarea unui astfel de contract cui trebuie sa-l notific, daca trebuie si daca trebuie sa-l inregistrez undeva? La Registrul comertului?multumesc
contractul de asociere in participatiune nu se inregistreaza .