Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Politie - Consiliul de disciplina.
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Politie - Consiliul de disciplina.

buna seara.In anul 1998 am fost trecut in rezerva de la un inspectorat de politie din tara de catre consiliul de judecata. Ulterior procurorul militar a dat pentru fapta cercetata care era aceeasi cu cea invocata de catre consiliul de judecata la trecerea in rezerva. Intrebarea mea este daca se poate face ceva daca a trecut atat timp....si daca ....ce anume?:)....multumesc
Am inteles.Multumesc pentru raspunsuri.