Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Inregistrare in scopuri TVA
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Inregistrare in scopuri TVA

Care este cursul EURO la care se calculeaza cifra de afaceri cand se atige plafonul de 35.00 de Euro pentru inregistrea in scopuri TVA
Cursul BNR la 31 ale lunii trecute.
Nu este cursul BNR la 31 a lunii trecute ! Este cursul BNR de la 1 ianuarie 2007 - data aderarii (1 eur = 3.3817) - vezi cod fiscal art 152