Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Daca se listeaza
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Daca se listeaza

Daca fac Raportul de gestiune pe calculator este obligatoriu sa l fac in 2 exemplare?

Astept un raspuns ...........bafta in jungla legislativa:))
nu

Da. Raporul de gestiune este un act ce se intocmeste in contabilitatea primara. Un exemplar ramane la gestiune iar al doilea
exemplar se trimite la servicul contabilitate.

P.S HaHaHa Raportul de gestiune se indosarieaza, numeroteaza si se arhiveaza la 50 de pagini.:)) succes !!