Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Traim in Romania...am nevoi de ajutor..!!!!
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Traim in Romania...am nevoi de ajutor..!!!!

Vreau sa imi deschid un bar...si am nevoie de normele noi sau macar de cerintele minime de indeplinit referitoare la spatiu(2 bai,usa pt aprovizionare,vestiar +baie angajati)etc...
am fost la toate "organele" care dau amenzi pt neindeplinirea conditiilor(opc,sanepid)si mi s-a dat peste bot ca ei nu fac consultanta...sunt disperata...mentionez ca jurista care se ocupa de acte...pluteste(acum ne-am dat seama...prea tarziu din pacate)
E foarte urgent...multumesc anticipat
vad, dar am si eu dreptul la opinie
:P
Nu uita de spatiu separat pt nefumatori