Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Majorari intarziere!!
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Majorari intarziere!!

Buna sera! Va rog foarte mult sa ma ajutati si sa imi raspundeti: Care sunt majorarile de intarziere care se aplica pt. o suma care mi-o datoreaza primaria- pt. neplata chiriei unui imobil (teren)- si care este rata inflatiei in perioada 04.2009 - 03.2010.Va multumesc anticipat!!
sunt cele stipulate in contract.. ptr rata inflatiei interesati-va la statistica