avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 521 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Majorari intarziere!!
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Majorari intarziere!!

Buna sera! Va rog foarte mult sa ma ajutati si sa imi raspundeti: Care sunt majorarile de intarziere care se aplica pt. o suma care mi-o datoreaza primaria- pt. neplata chiriei unui imobil (teren)- si care este rata inflatiei in perioada 04.2009 - 03.2010.Va multumesc anticipat!!
Cel mai recent răspuns: Petre Enache , Avocat 21:33, 16 Aprilie 2010
sunt cele stipulate in contract.. ptr rata inflatiei interesati-va la statistica

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Primaria datoreaza penalitati pt.neplata? colceriumari-bv colceriumari-bv Buna ziua!Primaria imi datoreaza plata chiriei pt.un teren proprietate personala care mi-a fost retrocedat in baza unei decizii a ICCJ /04.2009 si a ... (vezi toată discuția)
Lmpozite teren cinevaoricine cinevaoricine Buna seara! Imi puteti spune va rog anul din care au inceput sa fie impozitate terenurile extravilan arabil? O alta intrebare: Care este procentul de ... (vezi toată discuția)
Penalitati neplata taxa de salubrizare sil73 sil73 va rog sa-mi spuneti pentru taxa de salubrizare se percepe majorari sau penalitati de intarziere pentru neplata la termen si care sunt termenele de plata ... (vezi toată discuția)