avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 640 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Angajatii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Angajatii

Buna ziua am urmatoarea intrebare . In cazul in care un angajat nu se mai prezinta la locul de munca din diferite motive , care este procedura de a fi disponibilizat .
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:55, 17 Aprilie 2010
As dori sa mai stiu de ce la noi nu exista meseria de montator calificati de schele industriale sau civile ?
Bogadn Vasile a scris:

As dori sa mai stiu de ce la noi nu exista meseria de montator calificati de schele industriale sau civile ?



La noi denumirea oficiala COR este Constructor si Montator de Structuri Metalice - cod COR 721421

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cercetare disciplinara ContSters133104 ContSters133104 In data de 07 oct 2010 ora 12.00 am semnat de primire convocare la cercetare disciplinara (am primit un plic prin curier rapid) pentru absente nemotivate. ... (vezi toată discuția)
Ce se intampla in acest caz cu cim? laurentiusergiu_33 laurentiusergiu_33 Maine urmeaza sa primesc un avertisment scris pe care evident il voi contesta la tribunal.Ce se intampla in acest caz cu CIM? Se suspenda?Merg la serviciu la ... (vezi toată discuția)
Comisia disciplinara dia_happy_20 dia_happy_20 cel care te-a gasit in abatere disciplinara are dreptul de a face parte in comisia de cercetare disciplinara?X-( (vezi toată discuția)