Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Angajatii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Angajatii

Buna ziua am urmatoarea intrebare . In cazul in care un angajat nu se mai prezinta la locul de munca din diferite motive , care este procedura de a fi disponibilizat .
As dori sa mai stiu de ce la noi nu exista meseria de montator calificati de schele industriale sau civile ?
Bogadn Vasile a scris:

As dori sa mai stiu de ce la noi nu exista meseria de montator calificati de schele industriale sau civile ?

La noi denumirea oficiala COR este Constructor si Montator de Structuri Metalice - cod COR 721421