Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Legislatie medicala
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Legislatie medicala

Stie cineva care e termenul in care Colegiul Medicilor e obligat sa raspunda unei sesizari? Si temeiul legal daca se poate. Multumesc mult
vezi legea nr. 306/2004 privind exercitarea profesiei de medic, precum şi organizarea şi funcţionarea Colegiului Medicilor din România