Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... publicare sentinta dizolvare judiciara in Monitorul ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

publicare sentinta dizolvare judiciara in Monitorul Oficial

buna ziua
am o intrebare:sentinta de dizolvare judiciara a firmei este publicata din oficiu in Monitorul Oficial sau trebuie sa merg eu
Sentinta are nr 10091/18.09.2007,data dizolvarii este 26.10.2007

multumesc pentru ajutor
O publica ei. Dvs. mergeti la registru si vedeti cand s-a publicat pentru a calcula cele 30 de zile.