avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 738 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... publicare sentinta dizolvare judiciara in Monitorul ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

publicare sentinta dizolvare judiciara in Monitorul Oficial

buna ziua
am o intrebare:sentinta de dizolvare judiciara a firmei este publicata din oficiu in Monitorul Oficial sau trebuie sa merg eu
Sentinta are nr 10091/18.09.2007,data dizolvarii este 26.10.2007

multumesc pentru ajutor
Cel mai recent răspuns: Gabriela Mihai , Avocat 18:00, 20 Aprilie 2010
O publica ei. Dvs. mergeti la registru si vedeti cand s-a publicat pentru a calcula cele 30 de zile.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Urmari nedepunere bilant ana_lov3s_u ana_lov3s_u Am auzit ca tarifele expertilor contabili sunt f mari pt semnarea bilantului iar firma mea a fost tot timpul in pierdere...Daca nu depun bilantul pe anul ... (vezi toată discuția)
Impozit forfetar pentru societati cu activitate zero iulidiv iulidiv Buna ziua - am o societate care nu mai are activitate din 2004 si vreau sa stiu ce pasi trebuie sa urmez pentru a nu plati impozit forfetar si ce tarife se ... (vezi toată discuția)
Taxele de timbru loredana_itu loredana_itu buna ziua,as avea nevoie de ajutorul dvs,pt ca nu ma pricep.trebuie sa inchid firma unor prieteni ce au plecat de tot din romania(am procura totala),as vrea sa ... (vezi toată discuția)