avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 615 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... anajari 2010 un viitor mai bun pentru tineri
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

anajari 2010 un viitor mai bun pentru tineri

cu scuzele de rigoare as intreba unde s-ar ptea angaja un tanar care este la facultate.as vrea sa specific a lucrat la o firma care a apartinut de vodafon si firma s-a inchis lasand destui tineri pe drum,Precizez nu afacut pentru nimeni contract si salarul era la 500 ron.8 ore.pur si simplu au sfidat toate regulile,asa se imbogatesc altii in tara.multumesc dar sunt disperata.
Cel mai recent răspuns: elena 500 , utilizator 22:46, 11 Mai 2010
www.bestjobs.ro si www.e-jobs.ro va aduc raspunsul la intrebarea dvs.
cred ca si bestjobs.ro si e-jobs.ro ocupa un spatiu degeaba...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Neplata abonament - un credit nou mriulian mriulian Salutare, Ma numesc Iulian Virgil si ca orice tanar ce face 18 ani m-am gandit sa imi fac un abonament la vodafone. Am platit taxe peste taxe, valoare ... (vezi toată discuția)
Inundatie de la vecinul de deasupra Baciu Silvia Baciu Silvia Asi dori o Informație dacă se poate.Recent vecina de deasupra s-a inundat bine înțeles inundându-ma si pe mine . Problema cea mai mare e ca eu am ... (vezi toată discuția)