Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... anajari 2010 un viitor mai bun pentru tineri
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

anajari 2010 un viitor mai bun pentru tineri

cu scuzele de rigoare as intreba unde s-ar ptea angaja un tanar care este la facultate.as vrea sa specific a lucrat la o firma care a apartinut de vodafon si firma s-a inchis lasand destui tineri pe drum,Precizez nu afacut pentru nimeni contract si salarul era la 500 ron.8 ore.pur si simplu au sfidat toate regulile,asa se imbogatesc altii in tara.multumesc dar sunt disperata.
www.bestjobs.ro si www.e-jobs.ro va aduc raspunsul la intrebarea dvs.
cred ca si bestjobs.ro si e-jobs.ro ocupa un spatiu degeaba...