Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale firma suspendata cu sediu inexistent
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

firma suspendata cu sediu inexistent

buna ziua,
am o firma care este suspendata de anul trecut din mai.sediul firmei era acasa la parintii mei. dupa ce am suspendat firma parintii mei au vandut apartamentul. acum firma mea nu mai are sediu social.ce sa fac? cum il pot schimba in alta parte?in asteptarea raspunsului dvs va multumesc anticipat
carmen
Dupa pararea mea trebuie sa depuneti cererea la ORC pentru un sediu nou -- fiindca sediul s-a defiintat independent de vointa firmei, nu cred ca aceasta schimbare s-ar considera activitate ...