Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... inm
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

inm

testarea psihologica la admitere inm la ce interval de timp este de la data luarii grilelor?, cel putin aproximativ, este suficient timp pentru a invata in acest interval? care este nota de admitere?
multumesc mult
Nu trebuie sa invatati nimic...trebuie doar sa fiti zdravan....
credeti ca este suficient?
sa ma bazez pe acest lucru? am o colega care a picat anul trecut la psihologic, parea sanatoasa...cred eu, iar in februarie a intrat. NU o cunosc ca sa-i cer informatii despre cum sta treaba de aceea intreb si eu in lipsa de ocupatie intelectuala in momentul de fata
ms pentru raspuns