Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cerere procuratura
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cerere procuratura

Buna seara. Ma poate ajuta cineva in legatura cu formularea unei cereri catre procuratura in legatura cu un fals si uz de fals intr-un contract de munca? Asa mi s-a spus si nu stiu cum sa formulez cererea.Va multumesc.
Trebuie sa fiti sigur ca este vorba despre aceasta infractiune.
Mai bine sfatuiti- va cu un avocat , va poate indruma ce sa faceti. Poate fi vorba doar de un litigiu de munca, in instanta si nu la parchet.