avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 413 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Salon masaj
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Salon masaj

Buna ziua,

Doresc sa deschid un salon de masaj erotic si as dori si eu sa stiu de ce autorizatii am nevoie .
Cel mai recent răspuns: mihai_sa , utilizator 10:43, 27 Aprilie 2010
buna ziua .
trebuie sa procedati la constituirea societatii si ulterior vi se va comunica ce autorizatii va sunt necesare pentru a functiona.
si ce cod CAEN trebuie sa pun? este 9307?
Ultima modificare: Marți, 27 Aprilie 2010
mihai_sa, utilizator
in momentul de fata mai detin o firma de taxi cu 30 masini toate cu licenta. pot infiinta o noua firma si sa trec masinile pe noua firma? fac actul la notar sau pot face facturi

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Infiintare salon masaj raisacristina raisacristina In vederea infiintarii unui salon de masaj erotic sunt necesare autorizatii speciale, suplimentare, sau sunt suficiente cele date pe proprie raspundere la ORC ... (vezi toată discuția)
Salon masaj erotic 7noiembrie 7noiembrie Buna ziua. Intrebarea mea este daca saloanele astea de masaj erotic sunt autorizate in romania, si sunt legale? Va multumesc pentru un eventual raspuns (vezi toată discuția)
Salon masaj erotic ingrid6878 ingrid6878 Puteti sa-mi spuneti ce cod CAEN trebuie sa autorizez pentru un salon de masaj erotic ? (vezi toată discuția)