Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Salon masaj
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Salon masaj

Buna ziua,

Doresc sa deschid un salon de masaj erotic si as dori si eu sa stiu de ce autorizatii am nevoie .
buna ziua .
trebuie sa procedati la constituirea societatii si ulterior vi se va comunica ce autorizatii va sunt necesare pentru a functiona.
si ce cod CAEN trebuie sa pun? este 9307?
mihai_sa, utilizator
in momentul de fata mai detin o firma de taxi cu 30 masini toate cu licenta. pot infiinta o noua firma si sa trec masinile pe noua firma? fac actul la notar sau pot face facturi