Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale infiintare salon masaj
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

infiintare salon masaj

In vederea infiintarii unui salon de masaj erotic sunt necesare autorizatii speciale, suplimentare, sau sunt suficiente cele date pe proprie raspundere la ORC ce privesc conditiile generale de autorizare si functionare.
Multumesc anticipat
sunt necesare si suficiente autorizatiile luate de la ORC

oricum, in actul constitutiv veti trece doar codul caen, si il veti autoriza ca atare, nu v-as recomanda sa-l detaliati
Valeriu Chirita, Avocat