Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... abuz in serviciu plingere impotriva politistului,a ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

abuz in serviciu plingere impotriva politistului,a judecatorului.Unde pot sa vad daca judecatorul este stagiar sau definitiv

unde se poate face plingere pentru un politist care are un dosar la ancheta si il tine de 4 luni in care nu face nimic in el nici audieri nici probe.Un alt dosar se gaseste obiectul furat de catre politie la faptuitor dar anchetatorii fac proces verbal de custodie si il lasa faptuitorului.Unde pot sa vad daca judecatorul este stagiar sau definitiv
babeo, utilizator
organ de cercetare penala.B-)
merci.:D
....sau "oracolul codului penal" :D ....ca la cate spun ei ca vad....