Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general declaratii lunare
Discuție deschisă în Contabilitate în general

declaratii lunare

ma poate ajuta cineva cu raspunsul la o intrebare....? daca firma nu mai are niciun angajat, ce declaratii lunare trebuie sa mai depuna?
Daca sunteti platitor de TVA lunar ,daca nu la trim. decl 100 cu impoz. pe profit si Tva.
Trebuie sa faceti decl 010 - Vectorul fiscal pentru incetarea activitati angajatilor si atunci nu mai depuneti nici o decl. lunara,daca nu ati facut acest lucru depuneti cu zero decl. 100 si 102. Va sfatuiesc sa mergeti sa depuneti urgent vectorul fiscal.
Succes..