Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cum imi pot recupera o suma de bani care mi-au fost ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cum imi pot recupera o suma de bani care mi-au fost luati cu forta daca nu am martori?

Pe motivul ca a avut grija de mine
buna ziua .
chiar daca nu aveti martori, faceti plangere penala impotriva persoanei respective, pentru savarsirea infractiunii de furt .
eu am facut plangere penala si am fost la politie sa dau declaratie si mi-a zis domnul cu care am dat declaratia ca astea in penal au termen de 60 de zile