Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... contract prestari servicii in engleza
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

contract prestari servicii in engleza

Buna ziua,

Va rog sa ma ajutati cu un model de contract de prestari servicii in limba engleza, daca ati intalnit astfel de situatie sau sa ma indrumati in acest sens. Am cautat pe internet, insa nu am gasit o formula care sa se potriveasca cerintelor mele. Precizez ca m-ar interesa un draft de contract intre o institutie publica si o persoana juridica din UE.
Va multumesc anticipat.

Cu respect,
Doriannejoy
buna seara,
prestarile de servicii acopera o gama destul de mare de activitati. trebuie in primul rand sa va intocmiti contractul in limba romana pe domeniul in care doriti sa activati si apoi apelati la ajutorul unui translator