Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... fond persoane cu handicap
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

fond persoane cu handicap

stie cineva daca in calculul numarului de salariati se iau in considerare si angajatii cu CIM suspendat pentru cresterea copilului pana la 2 ani?
iar angajatii cu timp partial de munca trebuie sa-i cumulez pt a avea o norma de 8 ore, sau nu conteaza daca e cu norma intreaga sau nu?
Buna ziua,
- angajatii cu CIM suspendat nu mai apar pe stat, prin urmare, nu se iau in calcul
- nu se cumuleaza CIM partiale
~ Conținut șters la cerere ~