Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Cere Baroul Bucuresti acordul vecinilor infiintare cab?
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Cere Baroul Bucuresti acordul vecinilor infiintare cab?

Baroul Bucuresti cere acordul vecinilor sau al asociatiei de proprietari pentru infiintarea unui cabinet individual de avocatura in apartamentul in care si locuiesc ?
pana acum nu mi-a cerut si am schimbat 4 sedii iar in lista lor de acte necesare nu figureaza acest acord. Sper insa sa nu citeasca discutia asta vreun amic potent dornic sa-si lase amprenta personala peste metodologia baroului si sa-i vina ceva idei.
Daca esti bun, spune-mi si mie care sunt actele pe care le cere baroul pt infiintare cabinet individual de avocatura ?
cerere in acest sens adresata decanului, stampilata/vizata de diverse departamente, financiar, secretariat..., actul de proprietate al spatiului, plata la zi a tuturor taxelor si...nu mai stiu, parca decizia de def.....suna la barou, la secretariat, e o doamna f draguta, te va lamuri pe deplin:)