avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 496 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... masina in leasing
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

masina in leasing

DE unde pot sa aflu cat mai este de plata la o masina in leasing?Cei de la compania de leasing nu vor sa-mi spuna...m-ar interesa sa cumpar o masina si as vrea sa verific cat mai este de plata la ea.
Cel mai recent răspuns: ContSters84518 , utilizator 11:02, 1 Mai 2010
Firma de leasing este proprietara autoturismului si doar reprezentantii acesteia pot sa va ofere aceasta informatie.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Informatii recuperare taxa auto leasing shummy0 shummy0 Buna seara, Am ales sa va scriu legat de acest subiect deja discutat si intors pe toate partile pentru ca nu am reusit sa gasesc o informatie concreta ... (vezi toată discuția)
Recuperare taxa de prima inmatriculare Alinamurariu Alinamurariu Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu procedura de recuperare a taxei de prima inmatriculare. Mentionez ca masina este luata in leasing iar beneficiarul este ... (vezi toată discuția)
Taxa auto hacu hacu Am cumaparat un matiz in primavara cu act de vanzare cumparare dar nu l-am imatriculat pana acum intrebarea e eu o sa platesc taxa daca vreau sa-l imatriculez ... (vezi toată discuția)