Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... masina in leasing
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

masina in leasing

DE unde pot sa aflu cat mai este de plata la o masina in leasing?Cei de la compania de leasing nu vor sa-mi spuna...m-ar interesa sa cumpar o masina si as vrea sa verific cat mai este de plata la ea.
Firma de leasing este proprietara autoturismului si doar reprezentantii acesteia pot sa va ofere aceasta informatie.