avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 423 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... despagubiri banesti ANRP 2010
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

despagubiri banesti ANRP 2010

Am titlu de despagubire depus la autoritate, este la numarul 16 694. Dar nu inteleg de ce pe forum ati spus ca plata se face si functie de "caz special"?
Eu sunt persoana cu handicap, sunt bolnava de cancer mamar std IIIB. In aceasta situatie trebuia sa depun si certificat de handicap?
Sunt imputernicita de tatal meu, actele fiind depuse cu procura speciala pe numele meu si suntem 3 mostenitori?
Va rog sa-mi dati un raspuns.
Multumesc anticipat

Alte discuții în legătură

Semnatura inscrisurilor viodon viodon Mama mea este parat intr-un proces civil, inaintea unui termen am depus niste inscrisuri pe care am scris conform cu originalul si am semnat cu numele mamei. ... (vezi toată discuția)
Procura notariala persoana muribunda erhabe erhabe Buna seara! Este normal ca un notar sa intocmeasca o imputernicire in cazul in care mandantul este o persoana trecuta de 80 de ani si aflat intr-o stare ... (vezi toată discuția)
Succesiune apartament mavericu mavericu Proprietara apartamentului a decedat, iar singura ei fiica locuieste in Germania insa nu are posibilitatea de a veni in Romania datorita unor probleme ... (vezi toată discuția)