Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Calculul impozitului pe cladiri
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Calculul impozitului pe cladiri

Buna ziua! As dori sa stiu cum se calculeaza impozitul pe cladiri ,care sunt cotele si daca puteti sa-mi exemplificati mai exact la un apartament cu 2 camere suprafata 50 mp et 3 constanta
~ Conținut șters la cerere ~