Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... renuntare leasing
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

renuntare leasing

am un wv polo din 2008 in leasing si doresc sa renut la el . ce anume trebuie sa fac ????
ar fi bine sa gasesti o persoana care doreste sa preia leasingul,cu acordul proprietarului (societatea de leasing) si care sa fie eligibila
vedeti in ce conditii puteti rezilia cu societatea de leasing, sau gasiti pe cineva care sa va preia leasingul. pt predare, nu mai recuperati mare lucru din ce ati dat