Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale impozit si tva
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

impozit si tva

daca vom plati impozit de 20% si un tva de 25 % oare mai platim si impozitul minim sau guvernantii o sa majoreza si asta ca impozit maxim,cine stie sa raspunde=D>=D>=D>=D>=D>
nu cred ca stie cineva cum va fi..:sorry:=D>=D>
:stunned:mai rau de- atat se poate oare?n-as vrea sa stiu...
Ec.Angelica-Ana Pop , Contabil
.....momentan am scapat=D>=D>=D>=D>=D>=D>
asta crezi tu !

mai vedem in scurt timp!
in timp ce noi platim impozit minim de un ani ceilalti iau salarii de 20000 rom si pensii pana la 30000 ron asta e corect nu ne ajuta nimeni din banii nostrii nu putem sa tinem unmiliomdouasute de mii de bugetari.=D>=D>=D>=D>=D>=D>