Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Inceput in SEAP....
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Inceput in SEAP....

Imi cer scuze ptr ca am sa va pun cateva intrebari.Sunt intr-o mare nebuloasa in ceea ce priveste acest sistem SEAP.In primul rand, ca inst publica, nu suntem inscrisi in SEAP.In al doilea rand noi ca inst publica nu avem de cumparat produse de mare valoare.Suntem un teatru mic iar ceea ce cumparam sunt coli ,agrafe de birou,tot ceea ce inseamna aparatura birotica,articole de curatenie,detergenti,material textil....etc.Cum ar trebui sa procedam???
Multumesc.
Vineri am parcurs pasii ptr inscrierea electronica.Ieri ,prin posta,cu scrisoare recomandata am trimis cererea de inscriere .....Deci suntem pe calea cea buna...Asteptam confirmarea din partea lor in cateva zile.Multumesc tuturor ptr sfaturi.