Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... INDEMNIZATIE CRESTERE COPIL
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

INDEMNIZATIE CRESTERE COPIL

Daca dau statul roman in judecata pentru scaderea indemnizatiei de crestere copil, indiferent daca aceasta este procentuala sau suma fixa, am sanse sa castig?
Daca nu incercati nu aveti de unde sti daca, castigati sau nu.Practica instantelor, in general nu este unitara, motiv pentru care....este greu sa facem o apreciere in acest sens.
succes!