avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1051 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... legea falimentului personal
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

legea falimentului personal

in ce stadiu de aprobare se afla legea falimentului personal?sunt sanse sa intre in vigoare anul acesta? multumesc.
Cel mai recent răspuns: Marius Zaharia , Avocat 09:04, 12 Mai 2010
Buna ziua !
Cititi si dumneavoastra aici : [ link extern ]
Cu stima !

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Falimentul personal Dahrma Dahrma As dori sa se aprobe legea falimentului personal...Stie cineva in ce stadiu este?? Ce credeti, se va aproba??As vrea sa o citesc...o poate posta cineva? (vezi toată discuția)
Legea falimentului personal Lentian Lentian Buna ziua, In ce stadiu se afla legea falimentului personal ? Era o promisiune privind adoptarea acesteia pana la Paste . Cine are interes sa nu treaca ... (vezi toată discuția)
Legea falimentului personal cristina54 cristina54 Buna ziua. Stie cineva in ce stadiu se afla Legea falimentului personal si cand va intra in vigoare? Am o notificare de la o firma de recuperari (dosarul a ... (vezi toată discuția)