avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 432 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Achiziţii publice achizitii publice
Discuție deschisă în Achiziţii publice

achizitii publice

se poate incheia un singur contract de achizitii publice pentru 3 loturi distincte, optiunea din fisa de date fiind ca se depune oferta pentru toate trei loturile, iar punctajul acordandu-se prin media punctelor insumate de oferte pentru fiecare lot in parte?;)
Cel mai recent răspuns: Gabriel Amironesei , Consilier juridic 16:54, 12 Mai 2010
Opinia mea este ca da.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Impartirea pe loturi Elleny Elleny Se poate apela la o singura procedura de cerere de oferta cu impartirea pe loturi, in cazul in care se doreste achizitionarea unor bunuri pentru: - dotare ... (vezi toată discuția)
Cerere de oferta pe loturi catalinat catalinat Buna ziua! Am si eu o nelamurire pot face o cerere de oferta pe loturi iar in documentatie sa cer ca ofertantul sa prezinte oferta pentru toate loturile astfel ... (vezi toată discuția)
Cerere de oferta -loturi donigao donigao Buna ziua, In cazul unei proceduri de achizitie publica (cerere de oferte) impartita pe 2 loturi, poate autoritatea contractanta restrictiona participarea ... (vezi toată discuția)