Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... vanzare haine vechi
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

vanzare haine vechi

Buna ziua,

vreau sa vand haine vechi in piete,am nevoie de anumite documne?

va multumesc,
Autorizatii si documente.
Ec.Angelica-Ana Pop , Contabil
Faceti un PFA sau II si completati declaritia pe proprie raspundere la ONRC.