Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... DOSAR DIVORT
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

DOSAR DIVORT

Buna ziua as dori sa va intreb ce sa- putut intampla deoarece nr.de dosar care aparea pe site la Judecatoaria Bistrita sub.nr.3382/190/2010 in care eram chemata in judecata pentru divort acum cand am verificat din nou mi se spune ca nu exista acest dosar desi l-am vazut saptamana trecuta ca fiind existent iar acum nu mai este.Se poate ca dosarul sa fi fost retras si sa nu fiu anuntata pana la prima infatisare care ste pe 26 mai?Va multumesc
buna ziua
mai verificati telefonic ,poate este o eroare daca ati primit citatie oficial pentru 26 mai 2010 asta este va prezentati la termen
av daniela