Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... ADMITERE INM
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

ADMITERE INM

Salut tuturor,
As dori daca se poate mai multe informatii despre ceea ce inseamna un examen la INM. Am citit pe net ca poti avea la tine codurile. E adevarat? Sunt in anul 2 insa as vrea sa stiu mai multe despre, daca s-ar putea. Multumesc.

P.S. Sper sa-mi raspunda cineva cat mai curand.
Da, le poti avea la tine daca le-ai memorat ( adica in cap) :)
In rest, nu se poate.

Aveti toate informatiile pe site-ul oficial al Institutului National al Magistraturii: www.inm-lex.ro
kerino a scris:

Salut tuturor,
As dori daca se poate mai multe informatii despre ceea ce inseamna un examen la INM. Am citit pe net ca poti avea la tine codurile. E adevarat? Sunt in anul 2 insa as vrea sa stiu mai multe despre, daca s-ar putea. Multumesc.

P.S. Sper sa-mi raspunda cineva cat mai curand.

Da,le poti avea,insa cu o singura conditie:doar daca le ai in memorie,altfel nu.;)
Mai multe detalii veti gasi accesand site-ul indicat de @adutescu,dar puteti citi si opinii,impresii etc ale celor care au participat la acest examen in topic-urile cu Admitere INM 2010.:)
luiza2008, utilizator