avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 916 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... ADMITERE INM
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

ADMITERE INM

Salut tuturor,
As dori daca se poate mai multe informatii despre ceea ce inseamna un examen la INM. Am citit pe net ca poti avea la tine codurile. E adevarat? Sunt in anul 2 insa as vrea sa stiu mai multe despre, daca s-ar putea. Multumesc.

P.S. Sper sa-mi raspunda cineva cat mai curand.
Cel mai recent răspuns: luiza2008 , utilizator 21:13, 14 Mai 2010
Da, le poti avea la tine daca le-ai memorat ( adica in cap) :)
In rest, nu se poate.

Aveti toate informatiile pe site-ul oficial al Institutului National al Magistraturii: www.inm-lex.ro
kerino a scris:

Salut tuturor,
As dori daca se poate mai multe informatii despre ceea ce inseamna un examen la INM. Am citit pe net ca poti avea la tine codurile. E adevarat? Sunt in anul 2 insa as vrea sa stiu mai multe despre, daca s-ar putea. Multumesc.

P.S. Sper sa-mi raspunda cineva cat mai curand.

Da,le poti avea,insa cu o singura conditie:doar daca le ai in memorie,altfel nu.;)
Mai multe detalii veti gasi accesand site-ul indicat de @adutescu,dar puteti citi si opinii,impresii etc ale celor care au participat la acest examen in topic-urile cu Admitere INM 2010.:)
Ultima modificare: Vineri, 14 Mai 2010
luiza2008, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Admitere magistratura oana_marria oana_marria imi poate spune si mie cineva daca s.a stabilit o data a examenului de admitere in magistratura pt enul acesta? multumesc (vezi toată discuția)
Magistratura unde? ofena ofena unde se tine examenul de admitere la magistratura 31 august? (vezi toată discuția)
Examen inm 2010 alexandra denisa alexandra denisa spune-ti va rog in ce luna este examenul de admitere la inm? multumesc. (vezi toată discuția)