Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... admitere magistratura
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

admitere magistratura

imi poate spune si mie cineva daca s.a stabilit o data a examenului de admitere in magistratura pt enul acesta? multumesc
Inca nu s-a stabilit data examenului,dar probabil va fi cam in aceeasi perioada cum a fost anul trecut-sfarsitul lunii august.
Mai multe informatii veti gasi pe site-ul [ link extern ] /
Examene de admitere in magistratura sunt in fiecare an in martie si noiembrie.
Admiterea in INM este de obicei in ultima zi din august.
Gasiti mai multe informatii pe www.inm-lex.ro