Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... rugaminte
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

rugaminte

va rog din suflet sa-mi spuneti si mie daca in ianuarie 2011 va mai avea loc examenul de intrare in magistratura si daca este oficial acest zvon.Va multumesc!
Este oficial, s-a hotarat in sedinta de plen a CSM.
Urmariti site-ul www.inm-lex.ro, anuntul pt participarea la examen se publica cu aprox. 2 luni inainte.
momentan ,sunt scoase la concurs, pt 21 noiembrie ,locuri pt cei cu 5 ani vechime in profesie.
Pt ca ati mentionat luna ianuarie, am presupus ca va refereati la admitere la INM - pt care raspunsul meu de mai sus e valabil.

Pt admitere in magistratura in noiembrie, anuntul este deja pe site: [ link extern ]