Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... magistratura unde?
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

magistratura unde?

unde se tine examenul de admitere la magistratura 31 august?
Se afiseaza cu o zi, maxim doua inainte de examen.
Si apropo, este vorba despre admitere la INM.
am si eu o intrebare.....lista candidatilor de la inm se afiseaza si pe net? daca da, atuci unde?
pe site-ul www.inm-lex.ro apoi intri la EXAMEN DE ADMITERE INM
pentru crutarea nervilor, mai degraba vezi www.csm1909.ro - examen admitere INM