Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Ce inseamna ce scrie pe portal
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Ce inseamna ce scrie pe portal

la un proces la curtea de apel:
Am.pron. 21.05. BV/CD
S-a amanat pronuntarea solutiei pentru data de 21.05
In acest caz, instanta are nevoie de timp mai îndelungat pentru deliberare, pronunţarea neputandu-se face în ziua judecăţii, ci s-a amânat pentru o dată ulterioară ... data care nu va depăşi 7 zile (art.260 alin.1 C.proc.civ. ).