Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... art. 40, alin. 1 din OUG nr. 36/2010
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

art. 40, alin. 1 din OUG nr. 36/2010

Interpretarea data de cas salaj . recuperare sumelor aferente cb se poate face doar pentru ultimele 90 de zile
Rog precizari
Aceeaşi interpretare şi la CAS Constanţa. Nu mai aceptă cereri pentru recuperarea indemnizaţiilor mai vechi de 90 zile, indemnizaţii acordate înainte de intrarea în vigiare a OUG36/2010. Cum ar trebui procedat în această situaţie?