Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensionat conform Legii nr. 164/2001
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensionat conform Legii nr. 164/2001

Cineva pensionat pe legea 164/2001 privind pensiile militare de stat , in urma legii 49/2010 mai poate fi angajat ? Mentionam ca el s-a pensionat anticipat.#-o
Peste cateva zile toate pensiile din alte sisteme se vor introduce in sistemul public de pensii (Legea 19/2000) asa ca mai aveti putintica rabdare!