Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... ANGAJARE grefier
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

ANGAJARE grefier

As dori sa stiu care este modalitatea de angajare ca si grefier in cadrul unei instante, fara a urma cursurile scolii de grefieri de la Bucuresti, unde trebuie sa ma adresez si ce conditii trebuie sa indeplinesc pentru a putea lucra ca grefier pe langa o instanta in jud Alba

Multumesc
Urmariti anunturile de angajare ....pe situl instantei :)

Aveti aici si un link: [ link extern ] /
ContSters134600, utilizator