Forum Discuţii juridice Traduceri echivalare studii italia
Discuție deschisă în Traduceri

echivalare studii italia

am terminat economia comertului, turismului si serviciilor la universitatea de stat din pitesti,m-ar interesa la ce nivel ma aflu din punct de vedere al studiilor in italia
va multumesc!
Intrati pe adresa de internet a ambasadei Italiei in Romania si acolo sunt cateva informatii despre ce va intereseaza. Eventual sunati pentru a primi raspunsuri exacte
[ link extern ]