Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Reesalonare Plati
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Reesalonare Plati

Cum se poate initia procedura de reesalonare a datoriilor catre bugetul de stat!In perioada asta, mi-a fost destul de greu sa platesc salariile la oameni , furnizorii ,chirii , etc etc si am cam ramas in urma cu platile care bugetul statului.Cum pot proceda sa reesalonez datoriile si sa nu mi se mai calculeze atatea si atatea penalizari pentru ca nu a fost rea vointa ,pur si simplu .......am dat de greu ! Va multumesc !
din cate cunosc esalonarea datoriilor catre bugetul de stat a ramas la stadiul de proiect .
Mersi pentru informatie! Din cate inteleg....... Halal Ajutor i-ti da statul