Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Model cerere aminare termen judecata pt. lipsa de ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Model cerere aminare termen judecata pt. lipsa de aparare

ma poate ajuta cineva cu un model cerere aminare a termenului de judecata pt. lipsa de aparare/
Domnule Presedinte,

Subsemnatul/a ....cu domiciliul in.......in calitate de reclamant/parat in dosarul cu nr.......,cu termen la data de........va rog sa-mi acordati un termen in vederea angajarii unui avocat , potrivit art.156 C.proc.civ..

Domnului Presedinte al .....