Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... rau platnic
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

rau platnic

doresc sa stiu daca unde pot verifica daca sint in baza de date a banci ca rau platnic
Toate aceste informatii sunt stocate in evidenta CRB.
Pentru mai multe detalii accesati:
[ link extern ]
sau la Biroul de Credit - aveti dreptul ca o singura data pe an sa obtineti un certificat gratuit privind inregistrarea dvs (sau lipsa unei asemenea mentiuni) in evidentele biroului.