Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general INTREPRINDEREILE INDIVIDUALE (I.I.)
Discuție deschisă în Contabilitate în general

INTREPRINDEREILE INDIVIDUALE (I.I.)

Contabilitatea Intrep. Individuale cum se tine, ce registre trebuie sa cumpar,ce declaratii trebuie sa depun, fac intrari (NIR) fac registrul de casa, Bon consum, I.I. -ul are ca activitate principala comertul cu cafea de la dozatoare si are un salariat. daca poate cineva sa ma ajute, va rog din suflet eu tine evidenta contabila la SRL-uri dar I.I. nu ma avut care este diferenta in afara faptului ca nu fac balanta si bilant, sau fac totul ca la SRL-uri mai putin balanta si bilantul. Va multumesc mult.
cititi omef 1040 - contabilitatea in partida simpla si art 48+norme din codul fiscal
Multumesc mult va rog sa -mi spuneti OMEF 1040 PE CE AN
~ Conținut șters la cerere ~